KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Emaljmålning 10355113
nr 1035 5113
Emaljmålning
Acke Oldenburg (1923-2005), 76x61, signerad a tergo
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 maj 2016
kl 18:52:41
2/5 18:47:42